navracsics tibor
Navracsics Tibor: A mi nagy kihívásunk a munkaerő megtartása
A Veol.hu-nak adott interjújában a területfejlesztésért és az uniós források felhasználásáért felelős leendő miniszter elmondta: az egyik feladat az, hogy a fejlesztéspolitikában a területi szempontokat az eddigieknél hangsúlyosabban jelenítsék meg. "Ez talán összefüggésben van azzal, hogy az elmúlt egy évben az észak-dunántúli gazdaságfejlesztési övezet kormánybiztosa voltam, és számtalanszor érveltem amellett, hogy ez a terület némileg más problémákkal küzd, mint az ország többi régiója. Úgy érzem, hogy az országos fejlesztéspolitika ma ezt még nem ismeri el" – jegyezte meg Navracsics Tibor.Sajtóhírek szerint visszatérhet a kormányba Navracsics Tibor
A 24.hu új névvel egészítette ki a Népszava szerdai információit, amelyek a kormányalakításra vonatkoztak. Ismert: az ötödik Orbán-kormány összetételéről eddig olyan hírek röppentek fel, hogy Kásler Miklós nyugdíjba vonul, visszatér Lázár János, újabb ciklust vállal Pintér Sándor, Szijjártó Péter, Gulyás Gergely és Varga Mihály. Emellett bekerülhet a kormányba Navracsics Tibor is, aki 2010 és 2014 között egyszer már viselt miniszteri tisztséget a közigazgatási és igazságügyi tárca, majd a külügy élén – írja a Mandiner.Navracsics elkotyogta, hogy vidékfejlesztési miniszter szeretne lenni az MZP-t legyőző Lázár János
Fiala János Keljfeljancsi című rádióműsorában szellőztette meg párttársa kormányzati terveit Navracsics Tibor, aki szerint Lázár János most vidékfejlesztési miniszter szeretne lenni. Lázár János kormányba való visszatérésének felvetésére Orbán Viktor múlt hét szerdai nemzetközi győzelmi sajtótájékoztatóján elmondta: nem tartja lehetetlennek.Beszéd helyek tettek: sorompóval akadályozzák meg a tapolcai tragédia megismétlődését
Az egész országot megrázta az a tragikus baleset, amely január elsején történt egy Tapolca és Kisapáti közötti vasúti átjáróban és melyben négy fiatal vesztette életét. Nem ez volt az első halálos kimenetelű baleset ebben a kereszteződésben, de a gyors intézkedéseknek köszönhetően, könnyen lehet, hogy ez volt az utolsó.Megnyílt a felújított Kinizsi-vár
A Nemzeti Kastélyprogram és Nemzeti Várprogram keretében megújuló Kinizsi-vár fejlesztése nyitásra fordult. Az építési beruházás befejeződött, a kiállítási tartalom gyártása zajlik már napjainkban is. A Kinizsi-vár területe húsvéttól – kiállítások nélkül – már látogatható lesz, míg teljes szépségében nyártól tárul majd a nagyközönség elé. Ezzel a fejlesztéssel, az interaktív kiállításokkal a vár négyévszakos lesz, és Nagyvázsony egy olyan lehetőséget kap, amely megtöbbszörözheti a korábbi látogatói számokat.Kik vagytok ti? Navracsics Tibor, a nemzeti és európai politikus (videó)
Az Ügyben ezúttal a Kik vagytok ti? című sorozatunkat folytatjuk. A jobboldal olyan meghatározó politikusait mutatjuk be, akiket személyes oldalukról kevésbé ismernek. Navracsics Tiborral kisgyermekkorának helyszínén, Tapolcán beszélgettünk. A korábbi miniszterelnök-helyettes, európai biztos Veszprém megye 3. számú választókerületében indul az országgyűlési képviselőválasztáson. Portréműsorunkban Navracsics Tibor mesél gyermekkoráról, a családban örökül kapott értékekről, arról, miért és hogyan kezdett politikával foglalkozni, európai biztosként mit adott Európának és mit kapott az európai politikától, hogyan és miért patronált mindig is fiatalokat. De azt is elárulja, hogy három gyermeke közül ki követheti majd a politikai pályán.Egymilliárd forintból épül tornacsarnok Nagyvázsonyban
A Balaton-Felvidéken is egymást érik a fejlesztések. A révfülöpi mentőállomás és a sümegi naperőműpark után Nagyvázsonyban egy tornacsarnok építését jelentette be Navracsics Tibor, Észak-dunántúli gazdasági fejlődéséért felelős kormánybiztos. A beruházás összköltsége 1 milliárd forint. Az új tornacsarnok nemcsak a helyi és környékbeli gyermekeknek nyújt majd sportolási lehetőséget, hanem otthona lehet helyi közösségeknek és helyszínt biztosít nagyszabású rendezvények lebonyolításához is. A fejlesztésről Navracsics Tibor kormánybiztos és Fábry Szabolcs beszélt Nagyvázsonyban pénteken, ahol stábunk is ott volt.Új mentőállomást alakítanak ki Révfülöpön
Új mentőállomást alakítanak ki Révfülöpön kormányzati támogatással – jelentette be Navracsics Tibor, a Veszprém megyei 3-as választókerület fideszes országgyűlési képviselőjelöltje ma a Balaton-parti településen.Navracsics Tibor a Pesti Riporterben: Márki-Zay Péter nem kompromisszumos figura (Videó!)
A Pesti Riporter vendége volt Navracsics Tibor kormánybiztos, aki 2022-ben országgyűlési képviselőként térne vissza az országos politikába. A politikussal beszélgettünk körzetének, a veszprémi 3. választókerület fejlesztéseiről, ezen belül többek között a Balaton-környéki fejlesztésről is. Természetesen az ellenzék helyi fake-news-gyára is szóba került, amikor felidéztük, az összellenzék jelöltje, az eredetileg jobbikos Rig Lajos részéről csupán pánikkeltés volt az ajkai kórház bezárásáról szóló hír – valójában az ellenzéki politikus a jereváni rádióhoz hasonlítható, hiszen az intézményt nemhogy nem zárják be, hanem éppen a fejlesztése van terítéken. Az ellenzékről szólva a kormánybiztos azt is elmondta, hogy Márki-Zay Péter alkotmánnyal kapcsolatos gondolatai minden országban botrányt okoznának.Ajánljuk még

















