Pesti Srácok

Mire készül Pressman? Mit akar az USA nagykövete egy tiktokertől? – The Fair Right (videó)

Mit akar David Pressman egy TikTokertől? Az Egyesült Államok nagykövete nemrég meghívta magához az ország legismertebb Tiktok-celebét, WhisperTon-t. Pressman nem az a fajta ember, aki ok nélkül tesz vagy mond dolgokat. Ahelyett, hogy a két ország diplomáciai viszonyát koordinálná, inkább folyamatosan a demokratikusan megválasztott kormány ellen hergel. De hogy jön a képbe Whisperton? Ezt csak úgy tudjuk megérteni, ha az összképet nézzük, ebbe az összképbe pedig Gulyás Marci is kőkeményen belelóg. Ha kíváncsi vagy rá, hogy mi a kapcsolat közöttük, nézd meg a teljes videót!

David Pressman, az Egyesült Államok magyarországi nagykövete látszólag egy kedélyes politikusnak tűnik, aki a két ország diplomáciai viszonyát hivatott koordinálni, a valóság azonban ennek majdhogynem szöges ellentéte. Ha pontosan akarnánk fogalmazni, akkor azt is mondhatnánk, hogy David Pressman valóban a két ország viszonyát akarja javítani azzal, hogy olyan politikusokat hatalomra jutását segíti elő, akik behasalnak az Egyesült Államok neomarxista vezetésének.

Alapvető hiba azonban azt gondolnunk, hogy ezt a nemesnek kicsit sem tekinthető célt csak politikai úton lehet megvalósítani. Az igazság az, hogy politikai tekintetben a nemzetközi baloldal és nagytőkései tehetetlenek Magyarországgal szemben, mivel az ellenzékben nincs politikai potenciál. Magyarul: kutyaütő balfékek gyülekezete. Ami azonban nagyon is jól megy a baloldalnak, az a kultúrharc. Majdhogynem teljesen leuralták a film- és zeneipart, nem beszélve a többi "lifestyle", azaz nem közvetlenül politikai területről.

De hogy jön a képbe Pressman?

PestiSracok facebook image

A válasz nagyon egyszerű. David Pressman nemrég meghívta a rezidenciájára Strenner Antal TikTok-ert, ismertebb nevén WhisperTon-t. Róla azt illik tudni, hogy ő Magyarország legnépszerűbb TikTok-celebritása. Lehet kritizálni a stílusát, az életvitelét és az toxikus konzumizmust, amit képvisel, de tény, hogy ő az ország legismertebb "tinisztárja".

Forrás: Facebook, WhisperTon

WhisperTon eddig még nem politizált és nem komolyabb társadalmi kérdésekben sem foglalt állást. Ettől függetlenül több, mint 1 millió magyar fiatal követi őt a TikTok-on, ami hatalmas kultúr-tőke a baloldal számára.

Pressman alvó ügynökké tenné WhisperTon-t?

Ezt nem lehet így egyértelműen kijelenteni, de aki nyitott szemmel jár és figyelemmel kíséri az igazi nagy játékosok mozgolódásait, az meglátja az összefüggést. Elég csak megfigyelni az ország legismertebb ügynökét, Gulyás Marcit. Az elmúlt időszakban számtalan influenszert szervezett már be maga alá, akiket azóta is "menedzsel" és porondon tart. Nemrég azt is beismerte, hogy a nyíltan CIA-hez köthető National Endowment for Democracy finanszírozta az országjáró turnéját.

A CIA által alapított, ma már a demokrata párt által finanszírozott NED mellett Soros György is kisegíti néha kedvenc ügynökünket, amit szintén Marci vallott be egy korábbi beszélgetés alatt. Erről bővebben ide kattintva olvashattok. Ha pedig ez nem lenne elég bizonyíték, Marci azt is kiposztolta, hogy az Joe Biden kormánya egy zsíros ösztöndíjjal támogatta a "független és objektív" oknyomozásait. Meglepő, de Marci ezt is büszkén posztolta ki a Partizán Facebook-oldalára.

Régen ezt úgy hívták, hogy idegen ország belügyeibe való beavatkozás, ma azonban csak egy átlagos kedd délután, amire a bizonyítékok alapján Marci igazán büszke.

Kössük össze a szálakat

Van nekünk egy Gulyás Marcink, akit a CIA alapítványa, helyesebben a demokrata párt pénzel (szóval a CIA alapítványa). Gulyás Marci elkezdett influenszereket futtatni politikusok helyett. Van nekünk egy amerikai nagykövetünk, akit értelemszerűen szintén az USA pénzel, és hirtelen ő is elkezdett influenszerek után érdeklődni. Van nekünk egy Telexünk, amit szintén az USA-ból pénzelnek, és akik influenszer-képzőt indítanak.

Túlzott paranoia vagy a következő kampány előszele? Ezt mindenki döntse el maga... a baloldal viszont már valószínűleg eldöntötte.

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.