Miért nem aznap volt az a másnap? - Kovács István és Sebes Gábor a Polbeatben (videó!)
Nem másnap kell kitálalni, hanem aznap, hiszen a jobboldal erénye az őszinteség - ezt vetette fel Huth Gergely és Stefka István Sebes Gábornak, a választás másnapján a kormányzatot korrupcióval megvádoló budafoki fideszes képviselőnek a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában, aki bevallotta: nem volt túl sikeres az akciója, mert mindenki lehurrogta. Kiderült, hogy a liberálisok azzal sem értenek egyet, aki egyetért velük, mert "a hülye fideszes az örökre hülye fideszes marad", a jobboldal pedig egyszerűen árulónak minősítette. Kovács István, az Alapjogokért Központ stratégiai igazgatója szerint azért vallott kudarcot a kritika, mert az emberek hiteltelennek tartották. Arról is beszélt: Gyurcsány Ferenc óriás anakondaként tekeredett rá az ellenzékre és meg is fojtotta azt.Eljött a kibeszélés ideje!? - Kovács István és Sebes Gábor a Polbeat mai vendége (ÉLŐ 19 órától!)
Kovács István, az Alapjogokért Központ szókimondó stratégai igazgatója és Sebes Gábor, az április 9-én az éppen csak ébredező ünneplőket önváddal és kormánykritikával kijózanítani igyekvő budafoki fideszes politikus lesz a Polbeat mai vendége. Stefka István és Huth Gergely az ellenzék lelki állapotáról, az alakuló IV. Orbán-kormány felé támasztott elvárásokról, a választás utáni ide-oda igazodásokról és a Brüsszel által ismét meglengetett bikacsökről, vagy inkább whiskey-s üvegről kérdezi majd a vendégeket. Kövessen minket élőben a helyszínen, vagy itt, a PestiSrácok.hu Stream TV csatornáján kedd este 19 órától!Rogán Antal: Ágyútűz fog zúdulni ránk, de az erődünk hatalmas megerősítést kapott (PS-interjú)
Ágyútűz fog zúdulni ránk, de ez az ágyútűz egy olyan erődöt fog érni, amelyet a magyar emberek keményen megerősítettek április 8-án. Mi ki fogunk tartani, a bevándorláspolitika ügyében egy jottányit sem engedünk - mondta a PestiSrácok.hu-nak adott interjúban Rogán Antal, a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter, hozzátéve: nagyon reméli, hogy a jövő évi európai parlamenti választás után józan brüsszeli politika következik. A miniszter, aki mindvégig részt vett a Fidesz kampányában és Orbán Viktort is elkísérte a vidéki útjaira, közölte: tudatos döntés volt, hogy a kampányban a legtöbbet nem a kormányzás eredményeiről, hanem a bevándorlás elleni küzdelemről, Európa jövőjéről beszéltek, hiszen sosem rejtették véka alá, hogy ez a választás valódi tétje. Rogán Antal kérdésünkre kitért arra is, hogy Simicska Lajos tetteire nincs épeszű magyarázat, az olvasókat és értékrendjüket eláruló magyar nemzetesek pedig kizárólag saját magukat okolhatják a sorsukért. Szóba került a liberálisok kétszínű kiállása az antiszemitizmus ellen és az is, hogy az új kormányt részben új emberekkel és új struktúrával kívánja összeállítani Orbán Viktor.Index: A kampányidőszakban a PestiSrácok.hu volt a legnépszerűbb internetes lap a jobboldalon
Az Index a vasárnapi választás előestéjén hozott ki egy elemzést, amely a lyzR nevű internetes analitika segítségével azt vizsgálta, hogy mely témák és hírforrások voltak a legnépszerűbbek a magyar nyelvű közösségi médiában január 11. és április 6. között, azaz a választási kampány idején. Az összeállítás szerint a legnépszerűbb téma Orbán Viktor és a Fidesz volt, a legnépszerűbb online médium pedig a 444.hu. A felsorolásban a PestiSrácok.hu a hatodik helyet érdemelte ki. Például a 24.hu és az akkor még létező Mno.hu is portálunk mögé szorult. A helyezés azt is jelenti, hogy a PS a legnépszerűbb, legtöbbet hivatkozott jobboldali hírportál volt, jócskán megelőzve például a 888.hu-t (13. hely) és az Origót (20. hely.)PestiSrácok.hu választási eredményváró a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőben!
Szurkoljon a PestiSrácok.hu eredményváróján egy jó Csíki sör mellett, kövesse velünk percről-percre a sorsdöntő országgyűlési választás fejleményeit a Polbeat-közvetítéseknek is otthon adó törzshelyünkön, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőben!Kövér László: Ha vasárnap rosszul döntünk, Magyarország feloldódik a globalista szennyáradatban (PS-interjú!)
Az élhető, normális, magyar Magyarország és egy olyan ország között választunk vasárnap, amit még országnak sem érdemes nevezni, mert végleg feloldódik a globalista szennyáradatban, s aminek már nem lesznek morális kapaszkodói és tabui. Az volna tehát maga a káosz és az elviselhetetlenség - figyelmeztetett Kövér László, a Magyar Országgyűlés fideszes elnöke a PestiSrácok.hu-nak adott nagyinterjúban. Szerinte ma egy világhatalmi játszma háborús terepe vagyunk, aminek a lényege, hogy a gigantikusra nőtt tőkekoncentrációk útjából el kell takarítani a nemzetállamokat. Ebben a háborúban az ellenzék soraiban vannak olyan politikai vezetők, akik elárulták a saját népüket, tehát nem a saját választóikat képviselik, hanem azokat, akiktől a zsoldot kapják. A házelnök úgy látja: hiába civakodik most az ellenzék, ha ne adj' Isten győznének, ugyanaz történne, mint Görögországban vagy Olaszországban, jönne egy úgymond pragmatikus csapat, az élén egy Bajnai 2.0-val! Azaz valamelyik bank kádererraktárából kiállítanának egy miniszterelnököt a „káoszt áthidalandó”. Kövér László azoknak, akik elhiszik, hogy ez minden idők legkorruptabb kormánya, azt üzeni: "ők is szavazzanak bátran ránk, ennél korruptabb kormányt soha ne akarjanak, hiszen a rendszerváltás utáni időszak legsikeresebb nyolc éve áll mögöttünk, csupa-csupa olyan eredménnyel, amelyekből ők és családjuk is hasznot húztak". A házelnök az ellenzéket ismerve teljességgel elképzelhetőnek tartja, hogy csalással próbálkoznak majd a választáson, de szerinte 2002 óta a fideszesek is láttak már egyet-mást és résen lesznek országszerte.Simicska kettes számú kálmánolgicája már összeboronálta a teljes ellenzéket
A valaha a mértéktartást legalább hírből ismerő, de tavaly az ATV-től a Hír TV-hez igazoló Péterfi Judit egy szelfi erejéig máris összeboronálta Vona Gábort, Karácsony Gergelyt és Szél Bernadettet, majd tegnap a Facebook-oldalán kiposztolta a közös dzsemborit. A képhez titokzatoskodó megjegyzést fűzött: "Összeálltak. Összeálltunk. Így is lehet. Vagy csak így lehet? Ki tudja, mit hoz a jövő?!"Karácsony Zuglóban is csak egy báb, mi más lenne miniszterelnökként? - mutat rá Jelen Tamás a Polbeatben (videó!)
Zuglónak ugyan van egy liberális polgármestere Karácsony Gergely MSZP-s miniszterelnökjelölt személyében, de ő csak egy báb, aki úgy ugrál, ahogy a baloldalon is lemaffiózózott Tóth Csaba szocialista képviselő fütyül - mondta el a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Jelen Tamás, a Fidesz-KDNP zuglói jelöltje, aki szerint Karácsony egy MSZP-DK-Jobbik-LMP-kormányban is csak báb maradna. - Karácsony Gergely polgármestersége lázálom, a kerületben nem történik semmi, nincs egyetlen fejlesztés sem, egyre lelakottabb minden park és közterület. Egyetlen eredmény, hogy az adományokkal és engedményekkel sikerült idecsalogatni Budapest hajléktalanjait - tette hozzá a politikus Szecskó Petrával, Stefka Istávánnal és Huth Gergellyel beszélgetve.Itt a bizonyíték, így avatkozik bele a Facebook a magyar választásba (is)!
Óriási vihart kavart az a szerdai hír, hogy a Facebook kicenzúrázta Lázár János videóját, amiben arról a köztudomású tényről beszélt, hogy az elképesztő számú migráns miatt Bécs már nem hasonlít régi önmagára. Ám messze nem ez volt az első eset, amikor a Facebook magukat törvények fölött állónak képzelő, rejtőzködő cenzorai beavatkoztak a magyar közéletbe, így végső soron a választások kimenetelébe. A PestiSrácok.hu most bizonyítékot szerzett arra, hogy a hivatalosan Írországban székelő európai Facebook-központ megbízható és megbízhatatlan kategóriába sorolja a magyar hírportálokat. Utóbbiakat - köztük lapunkat - karanténba helyezi és igyekszik elzárni az olvasóitól, amit az egyik Facebook alkalmazott a PestiSrácok.hu-nak be is vallott. Koltay András médiajogász, egyetemi tanár szerint a Facebook (és több más internetes világcég) kiszervezi magát az állam és a bíróságok felügyelete alól és bekebelezi a nyilvánosságot.Visszatérhet-e a maffiabaloldal? - Jelen Tamás, a Fidesz zuglói jelöltje a Polbeat mai vendége (ÉLŐ 19 órától)
Jelen Tamás, a Fidesz és a KDNP zuglói országgyűlési képviselőjelöltje lesz Szecskó Petra, Huth Gergely és Stefka István mai vendége a Polbeatben. Az élő adásból természetesen kiderül, a politikus miként vélekedik arról a példátlan esetről, hogy a 24.hu kamu dokumentummal, kamu üggyel kívánta őt lejáratni és besározni, esete ráadásul nem is egyedi, mert a hétvégén pepitában ugyanez történt párttársával, a választáson egy másik fontos kerületben ringbe szálló Szatmáry Kristóffal. Kérdések és válaszok a Polbeatben! Élő közvetítés 19 órakor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!Heller Ágnes álma Siófokon is megvalósul: Összenőtt a Jobbik és az MSZP-DK kampánycsapata
A pártállamban karriert építő, a Jobbikot nemrég még lenácizó Magyar György ügyvéd kampányát segíti a siófoki Jobbik-közeli polgármester csapata, amely kivette a részét Márki-Zay Péter hódmezővásárhelyi hajrájából is - értesült a PestiSrácok.hu. Az összefonódások tökéletesen igazolhatóak, ám a helyzet a Somogy megyei négyes választókörzetben különösen pikáns, ugyanis a jobbikosok (összeszövetkezve a helyi szocialistákkal) annak ellenére segítik az MSZP-DK-jelöltet, hogy lenne saját emberük is, Potocskáné Kőrösi Anita személyében. Utóbbiról egy hete megírtuk: gyanús, hogy "kamujelöltről" van szó, aki majd a kellő pillanatban visszalép Magyar György javára, hiszen gyakorlatilag semmit nem tesz a győzelemért.Vona-Gyurcsány-Szél-Karácsony-Juhász választási koalíciót követel Márki-Zay Péter (Videó+Frissítve!)
Jobbiktól az MSZP-ig minden ellenzéki pártnak, aki nem áruló, meg kell állapodnia arról, hogy minden körzetben csak egyetlen ellenzéki jelölt induljon - mondta Márki-Zay Péter, Hódmezővásárhely teljes ellenzéki támogatottsággal megválasztott polgármestere, aki a most is zajló élő Facebook-nyilatkozatában arról is beszélt, hogy az elmúlt napokban a legtöbb ellenzéki vezetővel találkozott és az sem véletlen, hogy az első útja Botka László szocialista szegedi polgármesterhez vezetett.Megelégelte a tiszaújvárosi igazgatónő a pedagógusok és a KLIK cinikus gyalázását
"Bevallom, rendkívüli módon felháborított a hivatásom és a munkám cinikus gyalázása az ATV-n, és máris a laptopom elé ültem" - írta a PestiSrácok.hu-nak Farkas Tivadarné, a Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola vezetője, akit rávilágított: az új állami intézményfenntartó permanens szapulása helyett nem ártana elgondolkodni az iskolák állapotáról terjesztett rémhírek hátterén. Az igazgató asszony a ritka őszinteséggel megfogalmazott levelét eredetileg csak kollégáink felvilágosítására küldte, ám kérésünkre végül hozzájárult neve és az írás leközléséhez. Tanulságos olvasmány!Hollik István: Az ellenzéki roncskoalíció a Belvárosban is csak rombolni tudna (PS-interjú)
A legfontosabb feladatunk, hogy megvédjük a kultúránkat, ne hagyjuk, hogy az életünket megváltoztassák - mondta a PestiSrácok.hu-nak adott interjúban Hollik István, a Fidesz és a KDNP képviselőjelöltje a Budapest V. és I., illetve a VIII. és IX. kerületének magját magába foglaló belvárosi választókörzetben. A kereszténydemokrata politikus szerint a klasszikus, keresztény alapokon nyugvó európai kultúrát védeni ma lázadással ér fel, de ez talán vonzó lehet a legfiatalabb választók számára is. "Nem gondoltam volna, amikor az IKSZ-et létrehoztuk, vagy amikor Gyürk András elkezdte szervezni a Fidelitast, majd később a Tranzit közösséget, hogy ezek a társaságok lesznek végül a jobboldali safe-spacek, ahol még lehet szabadon beszélni és vitatkozni" - tette hozzá. A választókörzetében induló ellenzékiekről szólva megjegyezte, a roncskoalíció győzelme a lehető legrosszabb fejlemény volna a belvárosiak számára. Juhász Péter, az Együtt jelöltje például csak rombolni, zavart kelteni, dulakodni és füttyögni képes, miközben nem számolt el a zűrös előéletével, adótartozásaival és alvilági kapcsolataival. Az is reális veszély, - mutatott rá Hollik István - hogy a kerítésbontó ellenzék győzelme és például Karácsony Gergely javaslata, hogy a több ezer üres belvárosi lakást migránsoknak kellene odaadni, no-go zónává, migránsgettóvá változtatná Budapest egyes részeit. Ahogyan ez Nyugat-Európában számos helyen megtörtént. És az reális veszély, hogy a kétes kapcsolatokkal bíró Juhász és társai győzelme visszacsalogatná a Belváros frekventált részeire a nagy nehezen elűzött maffiát. - Itt az elmúlt nyolc-tizenkét évben olyan közterületfejlesztés ment végbe, amire száz éve nem volt példa Budapesten, ezt az utat kell folytatni, hiszen van még feladat - jelentette ki a képviselőjelölt, megígérve, hogy neki mindig nyitva lesz az ajtaja a helyi polgárok előtt.Besült az új plakátbotrány, az ellenzék is vásárolt az ESMA olcsó felületeiből
Fideszes plakátbotrányt próbált kirobbantani az RTL-csoporthoz tartozó 24.hu bulvárportál, ám nemrég helyesbíteni voltak kénytelenek az "oknyomozó cikket", hiszen kiderült, hogy az ESMA Zrt. gyanúsan olcsónak titulált lengőplakátjaiból nemcsak a Fidesz, hanem az MSZP és az LMP is vásárolhatott, ráadásul nem kis tételben: előbbi 3300, utóbbi 2000 darab helyet a kampány időszakára.Tarlóst mélyen felháborítja, hogy vadkemping lesz a Városháza parkban a választásig
Hozzám is eljutott a hír ma délelőtt, hogy a Momentum nevű politikai közösség a Városháza parkban kíván másfél hónapra tábort verni. Ez a park látszólag közterület, de ezzel szemben a budapesti Városházával van egy helyrajzi számon, ahhoz tartozik. Kollégáimtól mégis azt a jogi véleményt kaptam meg, hogy egy korábbi bírósági állásfoglalás alapján tétlenül kell végignéznem, ahogyan a Budapesti Tavaszi Fesztivál egyik tervezett helyszínét elfoglalják - mondta Tarlós István főpolgármester a PestiSrácok.hu-nak.Áááá, nincs itt semmiféle Jobbik-MSZP-DK-paktum, ma csak Tóbiás dobta be a törölközőt
Bár már plakátja is volt, Tóbiás József, az MSZP korábbi elnöke és országgyűlési képviselője mégsem indul el az érdi választókerületben, visszalépett ugyanis egy "nímand" javára. Tóbiás Facebook-videóban jelentette be, hogy a helyben amúgy teljesen népszerűtlen egykori SZDSZ-es álcivilt, Csőzik Lászlót indítja el az MSZP. A vak is látja, hogy az MSZP-DK döntése ebben a választókörzetben Vágó Sebestyén jobbikos jelölt esélyeit növeli, miközben a Jobbik legutóbb szombaton tagadta le a PS kamerájának, hogy titkos választási paktumot kötöttek volna a baloldallal.Ajánljuk még

























