kézilabda
Nem tucateredmény: tizenkettedszer is BL-döntős a Győr! – Női kézilabda Bajnokok Ligája-elődöntő: Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne 31–30 (17–16)
Rendkívüli izgalmakat hozó mérkőzésen a Győr egy góllal legyőzte a Brest csapatát a Bajnokok Ligája elődöntőjében, így holnap a címvédésért játszhat majd a Metz ellen.Nehéz napok egy Magyarország nevű bolygón
Ha fogalmad sincs, hova kerültél, mégis a gyarmatosító hozzáállásával akarod kioktatni a helyieket, akkor az nem sok jót ígér. Ha viszont az vagy, aki ilyen figurát hoztál ide, akkor te sem igazán tudod, hogy hol és kik közt vagy.Csodálatos sikert hozott a küzdeni tudás és győzni akarás - Női kézilabda-vb: Magyarország–Románia 34–29 (18–16)
Hiába a románok fogadkozása, lányaink kiharcolták a nagyon fontos győzelmet.Világos a mieink célja: bejutni a legjobb hat közé – Elrajtolt a női kézilabda-világbajnokság
Szenegál ellen indul a nagy menetelés, amelynek vége reményeink szerint az első hat hely valamelyike lesz.A franciákat kérdezd, hogy kell csinálni!
A brazilok fölött aratott fölényes győzelemmel nyitották a franciák a férfi vízilabda-világbajnokságot. Ebből így önmagában nem következik semmilyen magvas igazság, ám könnyen lehet, hogy hamarosan eljön az idő, amikor a francia válogatott felzárkózik az élmezőny közelébe, azaz rendszeresen a legjobb nyolcban lesz a világversenyeken. Ez pedig nem a francia vízilabda miatt esélyes, hanem általában a francia csapatsportok teljesítménye miatt, amelyek sportágakon átívelően a világ legjobbjai közé küzdötték be magukat, és folyamatos fejlődésre képesek. Erre oda kell figyelni, sőt kérdezni is érdemes lenne tőle.Tíz burundi kézilabdázó tűnt el nyom nélkül Horvátországban
A rendőrségre bejelentés érkezett több burundi állampolgár eltűnéséről, akik a jelenleg zajló horvátországi U19-es férfi kézilabda-világbajnokságon szerepelnek – írta csütörtökön az Index.hr című horvát hírportál. A Tengermellék-Fennsík megyei rendőrség közleménye szerint tíz 2006-os születésű burundi fiatalemberről van szó, akik szerdán 15 óra 30 perc körül ismeretlen helyre távoztak a fiumei diákotthon területéről, ahol a vb ideje alatt voltak elszállásolva.A Veszprém elveszítette a Kielce elleni BL-elődöntőt
A Telekom Veszprém 37–35-re kikapott a lengyel Lomza Vive Kielcétől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében, a kölni négyes döntő szombati játéknapján. A veszprémiek – akik hetedszer szerepelnek a kölni tornán – tizedik alkalommal játszottak elődöntőt a BL-ben, mérlegük négy siker mellett immár hat vereség. Ellenfelük a vasárnap 15.15-kor kezdődő bronzmérkőzésen a német THW Kiel és a címvédő spanyol Barcelona mérkőzésének vesztese lesz.Csütörtökön rajtol a magyar–szlovák rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság
Hatalmas az érdeklődés a részben hazai rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság iránt. Természetesen itthon leginkább a magyar válogatott mérkőzéseire kíváncsiak. A mieink csütörtökön este fél kilenckor Hollandia ellen kezdik el a menetelést a kontinensviadalon. A hazai csapat várva várt szereplése mellett hazánk két új csarnokot is avat a rendezvényen, így duplán fontos Magyarországnak, hogy jól sikerüljön a XV. férfi kézilabda Európa-bajnokság.Ajánljuk még

















