mszp
Hibás a Jobbikkal való összefogásról szóló koncepció Molnár Gyula szerint
Hibás elképzelésnek tartja az MSZP elnöke azt, hogy pártjának a Jobbikkal kellene összefognia a Fidesz-KDNP-kormány leváltása érdekében.Az MSZP is beállt Majtényi államfőjelöltsége mögé
Az MSZP szerint Majtényi László alkotmányjogász, korábbi ombudsman államfőként nemcsak egyetlen párt szavazóit tudná képviselni, hanem az egész országot. Az ellenzéki párt közleményében arra reagált, hogy az Elnököt a köztársaságnak! csoport a jogtudóst nevezte meg államfőjelöltjeként.Maradék hitelét is vesztené a Jobbik, ha összeállna az MSZP-vel
Galló Béla szerint nem lenne gyümölcsöző az MSZP és a Jobbik összefogása. A politológus Kossuth Rádió 180 perc című műsorában arról beszélt, az összefogás legkevésbé a Jobbik érdeke, hiszen Vona Gábor pártelnök nagy fordulatokat csinált az elmúlt évben, és ha most még az MSZP-vel is összeállna, a maradék hitelét is elvesztené, de a szocialisták felől is erőltetett lenne a dolog.Kunhalmi kínos évvégi szerepléséről állítja, a kormánypropagandán kacarászott
Kunhalmi Ágnes azt állítja, a kormányon és annak propagandáján kacarászott tavalyi utolsó sajtótájékoztatóján, ahol saját bevallása szerint sem volt a helyzet magaslatán. A szocialista politikusnőt még saját sajtósa is több komolyságra intette, hogy ne csináljanak szilveszteri adást a sajtótájékoztatóból. Az MSZP hivatalos oldalán ugyanakkor az ominózus jelenetnek már csak egy erősen megvágott, a kínos részeket kigyomláló változata került fel.Fidesz: Az MSZP-t nem érdekelte a több százezer éhező gyerek, amikor kormányoztak
A Fidesz szerint az MSZP-t a kormányzása idején egyáltalán nem érdekelte, hogy több százezer rászoruló gyermek éhezik - közölte a nagyobbik kormánypárt Bangóné Borbély Ildikó MSZP-s képviselő által elmondottakra.A szocialisták szerint a Fidesz 1,6 milliárdot vett el a rászoruló gyerekek tányérjáról
A kormány 1,6 milliárd forintot lopott el "a rászoruló gyerekek tányérjáról", amikor december közepén úgy döntöttek, a gyermekétkeztetésre szánt maradványt inkább "csókos önkormányzatok" támogatására, stadionépítésre költik - mondta Bangóné Borbély Ildikó, az MSZP országgyűlési képviselője keddi, budapesti sajtótájékoztatóján. Úgy fogalmazott, a magyar társadalom továbbra is az Európai Unió "szegényházához" tartozik.Ajánljuk még

















