mszp
Az MSZP üzent egy párhuzamos valóságból – Ezúttal az adósrabszolgaság megszüntetését követelik
A szocialisták szerdai közleményükben arról írnak, szerintük a bankok és a nemzetközi tőke irányítják Orbán Viktort, „ugyanis 2015-ben az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bankkal kötött megállapodásban véglegesítették Magyarországon az adósrabszolgaságot, teljesen megkötötték a kormány kezét”.Fenyő-gyilkosság: képbe került az MSZP is
Az MSZP karitatív tagozatának egykori vezetőjétől, D. I. A.-tól foglalták le – más bizonyítékok mellett – azokat a hangfelvételeket, amelyeket Portik Tamás az 1990-től az elfogásáig folytatott beszélgetéseiről készített. Többek között Gyárfás Tamással és pártpolitikusokkal, illetve gazdasági szereplőkkel zajlott párbeszédekről van szó, amelyek miatt az országos politikát érzékenyen érintő botrány készülődik – írta kedden a Magyar Idők.Meglepetésre nem tetszett az ellenzéknek Orbán sajtótájékoztatója
Az ellenzéki pártok kritizálták a miniszterelnök sajtótájékoztatóját. Reakciójukban a szokásos paneleiket hangoztatták. Szerintük Orbán mellébeszélt, hazudott, lebontja a demokratikus intézményrendszert, valamint Sorossal riogatja a magyarokat. És persze „oktatásegészségügy”.Puch László: Nem Orbán kérte, hogy vegyem meg a Népszavát
A Spinoza Színház vendége volt Puch László, a Népszava tulajdonosa és az MSZP volt pénztárnoka. A beszélgetésről az Index készített tudósítást. Puch Rangos Katalin kérdéseire válaszolva beszélt a Népszava megvásárlásáról és a Szabad Föld eladásáról. Szóba került Gyurcsány Ferenc és hozzászólt Gulyás Márton ellenzéki aktivista is, akit Puch alaposan kiosztott.Szánthó Miklós: A Jobbik lehet az új SZDSZ
Az ideológiai és erkölcsi zavar mellett az idő sem az ellenzéki pártoknak dolgozik, amit legjobban a közös európai parlamenti lista MSZP-s elképzelése jelenít meg – nyilatkozta Szánthó Miklós a Magyar Időknek. A szakértő szerint a mostani kapkodás oka, hogy a május végi EP-választás után már nem lenne elég tér és idő az ellenzéki összefogás propagálására az őszi önkormányzati választás előtt. A szakértő szerint a mostani kapkodás oka, hogy a május végi EP-választás után már nem lenne elég tér és idő az ellenzéki összefogás propagálására az őszi önkormányzati választás előtt.Nem felejtünk!
„Ez nagyobb tragédia, mint Trianon” – efölött a mondat fölött azóta nem tudok napirendre térni, amióta hetekkel ezelőtt elolvastam. Az idézet tulajdonképpen már önmagában kimeríti a logikai bakugrás fogalmát, az utána következő cikkel együtt viszont egyértelmű, hogy hazaárulás kategóriában is éremesélyes. Az értelmi szerző szerint ez a Trianonnál is nagyobb tragédia ugyanis nem más, mint a CEU Bécsbe költözése.Látja az üzletet a tüntetéshullámban az ellenzék
Zugló ellenőrizhetetlen átláthatósági biztosa, az MSZP-közeli ügyvéd, dr. Békefi László Tamás fogja hamarosan birtokolni az O1G védjegyet, amivel széles üzleti lehetőségek nyílnak meg előtte. A HVG-nek az érintett is megerősítette a hírt, de megkérte a balliberális portált, hogy egyelőre ne hozzák nyilvánosságra a nevét. A folyamatban levő bejegyzésből arra is lehet következtetni, miféle szándékai vannak az ellenzéknek a Simicska Lajostól koppintott szlogen rövidítésével."Komcsik, hol a pufajkátok?" - Ellentüntetők várták Tapolcán az MSZP-Jobbik-demonstrációt, Mesterházy hógolyót is kapott (videóval)
A fővárosi tüntetéssel egy időben több vidéki helyszínen elkezdődtek a demonstrációk. Tapolcán az MSZP és a Jobbik, Rig Lajos és Mesterházy Attila hívták közösen utcára az ellenállókat. A Fidesz-irodánál meghirdetett helyszínen meglepetés várta a tüntetőket, mert körülbelül 50-70 fő állt sorfalat, hogy védjék az irodát, ha be akarnának oda törni. A tüntetők annak ellenére, hogy a környező településekről, autókkal többeket is csoportokban hoztak, legfeljebb százan lehettek. Így az a faramuci helyzet állt elő, hogy az ellentüntetők és a helyszínt biztosító rendőrök közel annyian voltak, mint a tüntetők. A demonstrálók hólapátra erősített táblákat lengettek, míg az ellentüntetők végig skandáltak Rig Lajos és Mesterházy Attila beszéde alatt. Szólt a "2006", "szemkilövetők", "Soros-bérencek" és az "árulók" rigmus, majd menet közben elszabadultak az indulatok. Bár komolyabb atrocitás nem történt, és nem is sérült meg senki, de Mesterházy Attila egy méretes hógolyót kapott az arcába.Tovarisi, konyec! - Szocialista cégvarázslók a Hauszmann-palotában
Múltat hamisítani tudni kell - pláne, ha történész az illető. Rettenetesen kellemetlen azonban, ha mindez kiderül. A (Párt)Politikatörténeti Intézet vezetője így járt: éppen saját történetéről hazudik. Nemrég a cég igazgatója, a fekete öves szoci káder Földes György a Kúria november végén meghozott ítéletét is igyekezett ellentétes értelművé alakítani. Márpedig a jogerős ítélet világosan kimondta, amit e tényfeltáró riportban is bebizonyítunk: a Kossuth tér egyik legszebb épületét, a Hauszmann-palotát évtizedek óta bitorolja az MSZP-közeli kutatóintézet, amely a rendszerváltozás zűrzavarában az épülettel együtt megkaparintotta a Magyar Szocialista Munkáspárt és jogelődje történelmi jelentőségű dokumentumait is.Ajánljuk még

















