mszp
Soros szerint Orbán megvásárolta az MSZP-t
A davosi Világgazdasági Fórumon sem hagyta ki a lehetőséget Soros György, hogy ne Orbánozzon egyet, bár tulajdonképpen szívességet tett a kormánynak, amikor magyar belpolitika kérdéseit méltó helyére, a világ legfontosabb problémái közé emelte. Az Index.hu külföldi forrásokra alapozott beszámolója szerint a pénzember a davosi fórumon újságíróknak többek között arról beszélt, hogy Orbán Viktor megvásárolta az MSZP-t, és mivel a miniszterelnök tökélyre fejlesztette maffiaállamát, minden bizonnyal újra fogják választani.Ambrus Csaba: Őszöd 2018 (egyfelvonásos fikció)
Ambrus Csaba, erdélyi magyar író egyfelvonásos politikai darabja.Még egy átlagos szerda este sem gurít szarral az MSZP - Azon dolgoznak, hogy végre tényleg azt kapják "Kósáék", amit megérdemelnek
"Állati jó a buli: disznóságok és baromságok Kósa minisztériumában" címmel eszelős (és nehezen értelmezhető) közleményt adott ki szerda este az MSZP. Vágjunk a középébe, in medias res! Következzék Gurmai Zita remeklése szó szerint megidézve:Meginoghat az MSZP volt elnökhelyettesével szembeni vád
Döntő hatása lehet a Simon Gábor ellen költségvetési csalás és okirat-hamisítás miatt folyamatban lévő büntetőeljárásra annak a végéhez közeledő közigazgatási pernek, amelyet a szocialisták volt elnökhelyettese indított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) egyik szervezete ellen - vélte a Magyar Időknek nyilatkozva Simon Gábor ügyvédje.Kunhalmi kiosztotta az LMP-t, nekirongyolt Gyurcsánynak, Tóth Berci pedig 13. havi nyugdíjat ígért
Orbánt tartják hatalomban, akik nem hajlandóan együttműködni a baloldalon. Kunhalmi Ágnes ezúttal erősen bírálta az LMP elutasító magatartását. De Gyurcsányéknak is beszólt, miszerint csak az ellenzéki frakciójukat tervezik – írja az MSZP mai nyíregyházi fórumáról tudósítva az Index. A demagóg kormányzati kritika, a 13. havi nyugdíj és szociális juttatások emelésének belebegtetése mellett Kunhalmi emelt hangon, saját vallomása szerint is indulatosan üzent a többi baloldali pártnak: de nemcsak a külön listán induló DK-sokat bírálta, akiktől régóta kérik a közös listát, hanem kimondottan az LMP-t is kiosztotta.Az MSZP-s Andor László vezeti Karácsony tanácsadó testületét
Lemondott miniszterelnöki ambícióiról, és most a tanácsadó testület élén egyengeti Karácsony Gergely útját az MSZP-s Andor László. A közgazdász, az ATV-nek a hírrel kapcsolatban arról beszélt, sok feladattal elkéstek már, viszont tanácsadó testülete még nem tartott ülést.Szír származása miatti aggodalomra hivatkozva visszalépett az MSZP bicskei jelöltje
Nem szeretné, hogy a személye miatt az MSZP-t migránssimogatónak bélyegezzék, ezért úgy döntött, mégsem vállalja a képviselő jelöltséget Bourgla Ossamah. A szír származású orvos az MSZP-DK megállapodása szerint a közös baloldali jelölt lett volna a bicskei körzetben. Az, hogy kit indítanak helyette, még talány.Hivatalos: Mesterházy Attila a baloldal veszprémi jelöltje
Napok óta zajlik a találgatás, hogy vajon ki lesz a megállapodás szerint a baloldal közös jelöltje Veszprémben, ami azért érdekes, mert ez volt az utolsó olyan választókerület az országban, ahol valóban az utolsó pillanatokban született döntés. Az országgyűlési képviselő itt jelenleg Kész Zoltán liberális nézeteket valló, független angoltanár, aki három éve az időközi választáson a baloldali pártok támogatásával nyert mandátumot. Kész az elmúlt hónapokban mindent elkövetett, hogy ezúttal is bizalmat kapjon és mellé álljanak korábbi támogatói. Ha erre lett is volna esélye, az elmúlt két hét botrányaival mindez elszállt. Úgy tűnik, a sarló-kalapácsos tiltott önkényuralmi jelképpel viccelődő, majd a "zsidó emlékezet" állami kiadásait pazarlásnak tituláló és az 56-os szervezeteket becsmérlő képviselő személye vállalhatatlanná vált a jelöltállítás finisére. Pénteken délután a PestiSrácok.hu kérdésére az MSZP sajtófőnöke, Nyakó István telefonon azt mondta, végleges a döntés és a név immár hivatalos, a veszprémi jelöltjük Mesterházy Attila.Ajánljuk még

















