Világugar
Németország visszatér a lignitégetés őskorába, avagy orosz gáz nélkül megbukott a zöld fordulat
Nagy várakozással figyelte Európa zöld közvéleménye a német zöldpolitikusok Merkel utáni ténykedését, arra a példamutatásra várva, ahogy a dicső Németország megvalósítja a Nagy Zöld Fordulatot. Miután viszont kiderült, a németek kénytelenek lesznek ismét begyújtani szénerőműveikbe, az is világossá vált, hogy a német zöldek az átállást az olcsó orosz gázra alapozva akarták megvalósítani. Az elhibázott szankciós politikának köszönhetően mára ott járnak, hogy az embereket kevesebb tisztálkodásra, ruhamosásra, fűtésre sarkallják, mert ez jót tesz a klímának és rosszat Putyinnak. Orosz gáz híján ennyire futotta az ötletelésből. Mindeközben Európa zöld szervezetei azon igyekeznek, hogy bebizonyítsák, Németországnak igenis szabad beindítani a széntüzelést, hiszen „Wir schaffen das!” A német zöldpolitika őszödi beszédének is beillő elemzést ismertetünk, LMP-s tálalásban...Perceken belül átveszik Soros szavait, de azért higgyük el, hogy a 444 nem Soros-blog – És nyomják az öreg liberálfasiszta szövegét
Persze tudjuk, hogy a 444 a nemzetközi liberális sajtószabadság hazai lerakata és mint ilyen, kikérik maguknak, ha Soros-blognak tituláljuk őket, de azért a gazdi gondolatait elővigyázatosságból hamarabb átveszik, mint hogy a kiajánló megérkezne a szerkesztőségekhez.Hogyan tegyünk tönkre egy kontinenst?
Elsőre azt hihetnénk, hogy egy jól működő gazdasági és politikai rendszert nem olyan egyszerű elpusztítani, pedig csak egy kis jóindulat, migránsok milliói és két másik állam fegyveres összetűzésébe való beavatkozás kell hozzá. Ezek után már saját dinamikája lesz a dolognak és persze csúnya vége.Spöttle: megvan, kik verték át Klicskóként az európai politikusokat
Vovan Krasznov és Alekszej „Lexus” Sztoljarov orosz komikusok elismerték, hogy ők ejtettek át több európai politikust – köztük Karácsony Gergelyt is – a „Vitalij Klicsko”-videohívásokkal.London harmadik világháborút akar?
A brit kormány nem bír magával és egy szót nem ejt a béketárgyalásokról, vagy egy esetleges ukrán kompromisszumról, hanem egyre több és modernebb fegyvert küld Zelenszkijnek, sőt egy nyílt háborút is egyre inkább emlegetnek. A londoni védelmi minisztérium már többször szóba hozta, hogy Nagy-Britanniának képesnek kell lennie háborút viselnie Oroszországgal szemben, amennyiben a mostani helyzet eszkalálódna.Tizenegy éves gyermekeket zaklat a brit rendőrség, miközben a nemi erőszak és a betörés nem érdekli a hatóságokat
A rablásokkal nem foglalkozik a brit rendőrség, azzal viszont annál inkább, ha egy játszótéren a gyerekek sértegetik egymást. A Wiltshire-i hatóságok a napokban léptek közbe egy „kegyetlen” incidens miatt, amikor egy tizenegy éves gyereket egy másik fiú alacsonynak és manónak nevezett. A történet akár még megmosolyogtató, sőt, kedves is lehetne, csakhogy az eset miatt a rendőrök által megdorgált gyereknek hat évre priusza lett, ami elkíséri majd ha épp diákmunkát akar vállalni vagy egy másik iskolába szeretne járni. A hatóságok hihetetlen szakértelme és tisztánlátása miatt börtönbe viszont nem került. Legyen hálás.Szexsztrájk az USA-ban: abortusz = fogamzásgátlás!
Szexsztrájkot hirdettek a progresszív nők az USA-ban, mert az Egyesült Államok legfelsőbb bírósága megváltoztatta azt az 1973-as döntését, ami szerint az abortusz alkotmányos jog, és ennek következtében a tagállamok pedig maguk dönthetik el, hogy miként szabályozzák a terhességmegszakítást. A progresszív, neokommunista, szélsőliberális nők ezért hát úgy döntöttek, hogy elkerülendő a leendő abortuszaik esetleges tiltottságát, nem fekszenek le senkivel, a férjeikkel és vadidegenekkel sem. Mert állításuk szerint így “nem kockáztatnak meg egy nem kívánatos terhességet”. Elmagyarázzuk, mert elsőre normális aggyal nem érthető: a szexsztrájkoló aktivista nők szerint csak akkor lehet biztonságosan nemi életet élni, ha teljesen szabad bármikor a terhesség kilenc hónapja alatt az abortusz (esetleg egy ideig utána is). Vagyis szerintük az abortusz egyenlő a fogamzásgátlással."Volt már rosszabb" – Így vesztette el a Nyugat a propagandaháborút
Azt már a háború első heteiben sokan kijelentették, hogy ha a fronton nem is, de a Twitteren, a Facebookon és úgy általában az információs térben az ukránok nyernek. A világsajtó minden oldalát leuralta az orosz kegyetlenségekkel és sikertelenségekkel teli hírfolyam – legalábbis ezt gondolhatta minden nyugati ember. A világ azonban nem Vereckével ér véget, és odaát valahányszor orosz összeomlást emlegetnek, hozzáteszik az elitalakulatok nem hivatalos jelszavát: volt már rosszabb. Tegyük fel magunknak a kérdést: mi van, ha másképp van?Komoly ukrán veszteségek, használhatatlan technika, de Biden ünnepel
Az ukrán tengerészgyalogosok egyik elit egységének parancsnoka a SkyNews TV csatornának elmondta, hogy a legjobban kiképzett katonáinak többsége megsebesült vagy meghalt. Olekszander Parancsnok szerint a harcedzett katonák elvesztése érzelmileg megviseli az egységet, amelynek tagjai családként tekintettek egymásra.Gyerekek meggyilkolását támogatni politikai sátánizmus
Egészen friss hír, hogy az arizonai törvényhozás épületét abortuszpárti tüntetők támadták meg, arra reagálva, hogy az állam a Legfelsőbb Bíróság döntése nyomán sokkal szigorúbb szabályozást vezet be. Na jó, álljunk meg egy pillanatra. A PestiSrácokon vagyunk, mit nyomom ezt a laboratóriumban csepegtetett dumát? Magyarán szólva, kedves olvasók, a csőcselék azon van felháborodva, hogy nem alkotmányos alapjog a továbbiakban meggyilkolni a gyerekeket, megostromolni kívánta az államhatalmat szimbolizáló teret, mert az ottani, választott tisztségviselők úgy döntöttek: ha immáron nem alkotmányos alapjog gyerekeket gyilkolni, akkor állami hatáskörben ők ezt a lehető legszigorúbban szeretnék tiltani.Putyin közölte a fehérorosz elnökkel, hogy az USA 200 taktikai nukleáris fegyvert hozott Európába, többségük atombomba
Az orosz és a fehérorosz elnök országaik diplomáciai kapcsolatának 30. évfordulója alkalmából találkozott a Kremlben. A hivatalos feljegyzések szerint Putyin közölte Lukasenkával, hogy az amerikaiaknak Európában kétszáz taktikai fegyvertöltete, leginkább atombombája van.Az oslói lövöldözéses merénylet után a legmagasabb szintű terrorkészültség van érvényben
Két ember meghalt, 21 pedig megsebesült Oslóban, ahol lövöldözés tört ki egy éjszakai klubban és a környező utcákban. Szombat éjjel egy óra körül történt a tragikus esemény egy melegbárban, egy jazzklubban és egy gyorsétterem közelében, a sérültek közül tíz állapota súlyos.Egy kaliforniai bíróság átpofozta a zoológiai rendszertant: a poszméhek tulajdonképpen veszélyeztetett halak
Ezzel a címmel jelent meg a Daily Caller cikke és bármennyire is abszurd az állítás, van benne némi „jogi igazság”. Az amerikai jogrendszer és jogi gondolkodás sok érdekes dologra képes, ez a jogi megoldás pedig nagyon amerikai. A történet még 2019-ben kezdődött azzal, hogy egy ilyesmiben illetékes kaliforniai bizottság megszavazta, hogy négy poszméhfaj (dongó) a veszélyeztetett fajok közé tartozzon.A kárpátaljai halottas vonat: rémtörténet és a pőre valóság
Felröppent a hír, miszerint a kárpátaljai Bátyúban egy vasúti szerelvény holttesteket tartalmazott. Az esetről semmiféle bizonyíték nincs, mert a városi legendák szerint a vagonokat feltépők telefonjait a rendőrség azonnal elkobozta. Próbáljuk meg megvizsgálni a történtek hátterét és valóságalapját, talán tanulhatunk valamit az ukrajnai hír- és rémhír-gyártás mikéntjéről!Hatalmas a hiszti az amerikai abortuszjog korlátozása miatt
Tüntetések zajlottak pénteken amerikai nagyvárosokban az Egyesült Államok legfelsőbb bíróságának döntése, az abortuszjogok szövetségi garanciáinak hatályon kívül helyezése miatt. Az eső azonban hamar a tüntetők kedvét szegte. Joe Biden amerikai elnök szerint a bíróság hibás döntést hozott és felszólította a washingtoni szövetségi törvényhozást, hogy ne hagyja ennyiben a dolgot. Az ENSZ szerint szörnyű csapás ez a nők emberi jogaira és az egyenjogúságra nézve, majd felhívták a figyelmet arra, hogy az abortuszok számának felét a világon már így is veszélyes körülmények között végzik, ami sok esetben az anya életébe kerül. A katolikus egyházak azonban egyetértettek a bírósági döntéssel, a zsidó felekezet viszont nem, mert az ő hagyományaikat sérti. Missouri államban viszont már hatályba is lépett az abortusztilalom, amit Donald Trump is üdvözölt.Riasztó adatok érkeztek, döbbenetes módon növekszik a keresztényüldözés és az egyházellenesség a világon!
A keresztény emberek élete már nemcsak a Közel-Keleten vagy Afrikában van veszélyben, hanem Európa szívében is. Megdöbbentő, de már a nyílt utcán, vagy éppen a templomokban is ártatlanokat fejeznek le vagy végeznek ki más bestiális módszerekkel iszlamista szélsőségesek. Úgy tűnik, mindezt tétlenül szemléli az európai keresztény közösség, de vajon tudunk-e tenni bármit is az elmúlt években egyre erősödő gyűlöletkeltés ellen? Vajon Magyarországon is félnünk kell majd attól, hogy kivégeznek bennünket a hitünk miatt? Elérkeztünk már arra a pontra, amikor ki kell mondanunk: eddig és ne tovább?Orosz bankkártya, amerikai rakéták, „besértődött” németek és visszavonuló ukránok
A VISA és a MasterCard kivonulása Oroszországból, valamint az orosz bankok kizárása a SWIFT-rendszerből nem tette egyszerűvé a készpénzfelvételt és a fizetést, főleg most, amikor sok orosz utazik szabadságra. A Mir (Béke) bankkártya viszont egyre elfogadottabb lesz külföldön.Nemátalakító műtétre küldenék a szomorú vagy stresszes katonákat az USA-ban?
Dübörög az orosz–ukrán háború, a brit vezérkari főnök atomfegyvereket vetne be, az amerikai tengerészgyalogosokat pedig arra képzik ki éppen, hogy egy ilyen vészterhes időszakban hogyan kell olyan safe space-eket teremteni, amiben minden katona nemi identitása, preferált személyes névmása tiszteletben van tartva. Ha mindez nem lenne elég, az "oktatáshoz" egy olyan videót használnak, amelyet egy gyerekeknek szóló műsor inspirált. A katonák egyébként nemcsak a megfelelő személyes névmásokból vizsgáznak, de abból is, hogy mi a helyes etikett, ha épp nem vagyunk tisztában a bajtársunk nemi identitásával, ami különösen egy partraszálláskor vagy egy tűzharcban lehet fontos. Vagy lehet, hogy ott pont nem, ki tudja.A korábbi osztrák ideiglenes kancellár a Soros-klánnal csacsogott az EU bővítéséről, amitől láthatóan nagyon boldog
Az osztrák külügyminiszter elégedett mosollyal az arcán látható Sorosék társaságában, akikkel a Twitteren található bejegyzés szerint igencsak fontos témákról folytatott nagyon építő jellegű eszmecserét. Persze jó kérdés, hogy miért is kell Ausztria 34. kormányának vezető tisztségviselőjeként az orosz agresszióról, a Nyugat-Balkán helyzetéről, az Európai Unió bővítésének folyamatáról lelkes tárgyalásokat folytatnia az amerikai tőzsdespekulánssal és annak örökösével...?Miss Hulk és az óriási műpénisz a Pride színpadán – Isten óvja meg ettől a gyerekeket!
Idén is sikerült felforrósítania a júniust a szivárványos lobbinak, 2022-ben sem maradhat el az LMBTQ-hónap (év vagy évtized, ki tudja már követni...). A tengerentúlon ezúttal is túltolták az ünneplést, a szokásos Los Angeles-i Pride-felvonulást ugyanis a méltán híres énekesnő, Christina Aguilera dobta fel egy Hulk-jelmezzel és egy hozzá tartozó zöld, óriási és strasszköves műpénisszel. Itt tart jelenleg Amerika.Fontos kérdés ma Németországban, hogy topless vagy nem topless
A napokban jelent meg a hír a német sajtóban, hogy egy bizonyos Paulina Reineke-Rügge nevezetű szociáldemokrata képviselőnő azt kezdeményezi, hogy nemtől függetlenül mindenkinek legyen lehetősége arra, hogy kénye-kedve szerint ledobja magáról az uszodában a bikinifelsőt és így adja át magát a szabadság élvezetének. A topless-felhívásra azért kellett külön felhívni a figyelmet, mert a csúnya németeknél (és máshol is) van egy olyan „avítt” szabály, hogy a nőknek kötelező felül is eltakarni magukat ezeken a helyeken. Az egyébként leszbikus képviselőnő szerint viszont ez diszkriminatív, ezért azt javasolja, hogy mindenki, aki nőnek érzi magát, ledobhassa a jövőben a textilt odafentről. Ezzel viszont az egyébként az országban szép számban letelepedett muszlimok nem biztos, hogy egyet fognak érteni, ha viszont nem zavarja őket, akkor a dolognak más következménye lehet...Az energiaválság kellős közepén se működik a németek agya és leállítják az atomerőműveiket
Az, hogy a háború és az amiatt meghozott megszorítások miatt egy energiaválság fenyeget kontinensünkön, mit sem zavarja Németország új, balzöld kormányát és tartják magukat ahhoz, hogy lekapcsolják az atomerőműveiket, a következményekkel mit sem törődve.Ismét német lövegek orosz katonák ellen
A történelem gyakran ismétli önmagát, ez történik most a Donbasz-régióban. Hetvenhét évvel a második világháború után ismét német nehézfegyverek pusztíthatnak az orosz ukrán konfliktus hadszínterein. Berlin leszállította az első Panzerhaubitze 2000 típusú nehéztüzérségi eszközt.Hollywood füstbe ment terve lett az erőltetetten szivárványos mesefilm
Az elmúlt években a koronavírus-járvány teljesen felülírta a tévé- és filmnézési szokásainkat. Előtérbe kerültek a fizetős streamingszolgáltatók és háttérbe szorultak a szélesvásznú mozik. Ebben az időszakban legerőteljesebben a Netflix volt az, amelyik – tudván, hogy ott kénytelenek kikapcsolódni a home office-ban unatkozó nézők – egyre erőszakosabban vezették be az LMBTQ- és a liberális propagandát a filmekbe. Ez meg is látszott a számokon, egyre több előfizető mondta le a szolgáltatást, mondván, hogy jó filmekre, nem pedig történet nélküli szivárványos propagandára kíváncsiak. Most, hogy újra beindult Hollywood és sorra jönnek a moziba az új filmek, ugyanez a jelenség tapasztalható itt is. Egy produkció számára azonban nagyobb a tét, nézők híján ugyanis feltűnő a bukás.Ajánljuk még

































