Pesti Srácok

Vezércikk

Nem orosz veszély van, hanem német

BBBálint Botond Vezércikk március 19.
A történelmi mintázatok egyszerűek, sajnos a Tisza Párt szavazói is, akik nem mellesleg zömmel a Magyar Péter iránti rajongásuktól a maradék eszüket is elvesztő szerencsétlenek, illetve olyan emberek, akiknek minidig kell minden bajukért valaki mást hibáztatniuk. Európa ma a németek által szabott úton halad a romlásba és a tiszás szavazók, ahogy a liberális értelmiség is, ezt semmilyen módon nem érzékelik.

Miben téved az ukrán zászlós tiszás tömeg?

BBBálint Botond Vezércikk március 16.
A magyar nép az ukrán emberekkel szolidáris, Magyar Péter és a Tisza Párt pedig Zelenszkijhez és az EU jelenlegi vezetőihez lojális. Ukrajnának csak egyetlen jó tulajdonsága van. Sokakat már ez az egy is meglep, viszont ez az egy megmagyarázza az összes többit, az összes jó dolgot, amelyek érzelemvezérelt európai embertársaink és az őket érzelemvezérlő liberális bűnözők társítanak és társítatnak hozzá. Az az egy jó tulajdonság, tulajdonképpen jótulajdonság forrás, amelyre az egész hisztériát alapozzák, nem más, mint hogy az oroszok megtámadták Ukrajnát. Az ukrán lakosság kirablása pont ugyanolyan csöndben zajlana, mint előtte, ha ez nem lenne.

Objektíven elmondom, miért nyertük meg március 15-ét

Dezse Balázs Vezércikk március 16.
Nemzeti ünnepek után Magyarországon szinte törvényszerűen ugyanaz a jelenet játszódik le. A beszédek véget érnek, a tömeg hazamegy – vagy a kocsmába –, és kezdődik a szokásos számháború. Ki volt többen? Ki nyerte a napot? Természetesen ezt mindkét oldal ilyenkor magának gondolja, de bármennyire is furcsán fog ez hangzani, lehet ezt objektívebben nézni, és még cellainformáció sem kell hozzá, csak józan ész. Ennek alapján pedig azok nyertek, akik a Kossuth téren voltak. Elmondom, miért.

Ruszin-Szendi Romulusz rendőrt hívott, mert bementek neki az aurájába

SMSusánszky Mátyás Vezércikk március 13.
Ruszin-Szendi Romulusz nem csak testileg igyekszik fejlődni, még a különböző beavatkozásoktól sem riadva vissza. Ruszin-Szendi Romulusz komolyan veszi ezt a politikus dolgot, lelkileg is készül rá. Talán még miniszterelnök-helyettes is lehet. Szóval mindenképp változnia kell, csak folyton megzavarják. Most még az aurájába is belementek. Ki kellett hívni a rendőröket...