Pesti Srácok

Vezércikk

Április 12-i választások tétje a magyar szabadság megőrzése!

Vezércikk április 5.
"Rabok legyünk vagy szabadok?" Évtizedekkel ezelőtt átéltem, hogy mit jelent, az igazi diktatúra, a teljes szabadság hiánya. Jól emlékszem még a lélekdermesztő félelemre, amely az ötvenes évek kommunista diktatúrájában terrorizálta a magyarságot, féltünk kimondani a véleményünket, rettegtünk a besúgóktól, a feljelentésektől. A félelem, a rettegés, a letartóztatás, a koncepciós perek kommunista terrorvilágában éltünk. (A cikk szerzője: Dr. Cey-Bert Róbert Gyula ötvenhatos szabadságharcos, író, Harcosok Klubja)

A Tisza Pártnak a te egymilliódra is szüksége van!

BBBálint Botond Vezércikk április 2.
Hogy visszafizesse azt a támogatást, amit Brüsszeltől kapott a Tisza Párt. Persze bonyolultabb üzlet ez, aminek csak a kezdete az, hogy a Tisza Párt energetikai "főrablója", bizonyos Kapitány István, beígéri, hogy leválunk, mi magyarok, az ország, az orosz olajról, és persze a jövendő Tisza kormány megszüntet minden ágazati különadót (amelyeket extraprofitokra vetettek ki), ár- és árstopot. Mert ugye ez a tiszás energiaterv.

Mese a férfiról, aki tüzet gyújtott, majd elszaladt

Dezse Balázs Vezércikk március 30.
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy férfi, aki önerőből mindig sikertelen volt. Csalódott önmagában, hisz szépnek, bátornak, erősnek hitte magát, de valószínűleg túlbecsülte képességeit. Sok kudarcos kísérlet után, amikor az ivóban egy mámoros pillanatában ráébredt saját jelentéktelenségére, feldühödött. Változást akart. Az ember bosszút forralt, hogy önimádatát valahogy, bárhogy beteljesíthesse.

Kár érte, pocsék ügynök volt

SSSzalai Szilárd Vezércikk március 25.
Van valami egészen bájos abban, ahogyan időről időre „lelepleződik” a magyar baloldali ügynökhálózat. Az idézőjel azért indokolt, mert valójában ehhez semmilyen leleplezés nem kell: előzékenyen maguk közlik, hogy ügynökök. Ez történt most Panyi Szabolccsal is. Kár érte, kiváló ügynök volt. Mindenesetre én a helyében elhalasztanám az ablakpucolást, ugyanis nemcsak magát leplezte le, hanem a hálózat egy jóval fontosabb ügynökét is, P ügynököt. Mindezt természetesen a számunkra lehető legszórakoztatóbb módon.

Kamudokumentum és a szektahit

Dezse Balázs Vezércikk március 23.
A tiszások ezen a héten ismét bebizonyították, hogy teljesen hülyék, és a legalapvetőbb kérdéseket sem teszik fel, hogy ha a főpapjukat kell, hogy kiszolgálják. Történt ugyanis, hogy Ukrán Péter egy "igen hiteles” dokumentumot osztott meg, ami nem más, mint az első DPK-gyűlés költségvetése. Nem az a baj, hogy a Bütyök önmagából hülyét csinált ezzel, hanem hogy a hipnotizált csuklyások azonnal ugrottak, továbbosztottak és megvédték a mestert, ezzel pedig még mélyebbre süllyedve az önfeladó mocsokban, amiben már egy ideje lubickolnak. És akkor hisztiznek, ha a szektahit követőinek meri nevezni őket valaki.

Orosz ügynökök a tiszás kommentelők?

BBBálint Botond Vezércikk március 22.
Ha az ember elolvassa a kommenteket, az a benyomása támad, hogy a tiszás kommentelők nem kis része orosz ügynök. Ugyanis nehezen tudom másképp elképzelni, hogy emberek ennyi agresszív ostobaságot, sértést, gyalázkodást összehordjanak, mint úgy, hogy ezek a Tiszát destruáló orosz ügynökök. Mert ugye ki gondolhatja azt, hogy ezek a kommentek segítenek a Tiszának? Aki semleges és elolvas pár tucat tiszás kommentet, annak azonnal leesik, hogy ezek agresszív, szomorú, önsorsrontó emberek, akiknek egyetlen öröme, hogy most átélhetik Magyar Péter lelkiállapotára felcsatlakozva, a totális gyűlöletet, mint közösségi érzést.