Vezércikk
A baloldal összefogott önmaga elpusztítására
A haladást nem lehet megállítani, és a politikai innováció mára eljutott odáig, hogy a demokratikus értékeket az képviseli igazán, aki nem indul el a választásokon, és ezzel olyan pártot segít, amely szerintük egyébként nem képviseli ezeket a demokratikus értékeket.Figyelmeztetés New Yorkból: Mit tanulhat a magyar kormány?
A magyar miniszterelnök és az amerikai elnök találkozója – érthetően – elhomályosított minden más hírt a múlt héten. Különösen az Amerikával kapcsolatos híreket. Pedig történt még valami nagyon fontos. Ami látszólag minket, magyarokat nem érint. Közvetlenül biztos, hogy nem. De nagyon fontos tanulságai lehetnek. Több is.Nem értem Magyar Pétert - Kérdések következnek
Magyar Péter közölte, hogy Orbán Viktor Washingtonban eladta Magyarországot. Nem annyira értettem a felvetést, mert Orbán Viktor állítólag az oroszoknak is eladta pár éve. Akkor most amerikai gyarmat vagyunk, vagy orosz? De figyelj, Magyar Peti: azt is hallottam már, hogy Orbán Viktor szétlopta az országot, és itt már semmi nincs. Akkor viszont miért akarná bárki megvenni?A Marshall-tervtől az amerikai-magyar csúcstalálkozóig – azaz Orbán és Trump történelmi megállapodása
Nem lehet előtte nem beszélni az USA Marshall tervéről, ami a második világháború után egy lebombázott, kifosztott, megalázott, meggyalázott Európa és Magyarország gazdasági újraindulását segítette volna. Nem sokkal a második világháború után, 1947-ben George C. Marshall, az Egyesült Államok külügyminisztere meghirdette a róla elnevezett Marshall-tervet, amit Európa újjáépítésére szántak.Trumpék megígérték, hogy amennyiben kívülről gazdasági-pénzügyi eszközökkel akarják megbuktatni a magyar kormányt, akkor megvédik a szuverenitásunkat
A jelenlegi amerikai kormányzat felismerte, hogy az EU birodalommá történő fejlesztése mögött nem csak az az ideológia áll, amely éppen kommunistává teszi a Demokrata Pártot, hanem ugyanaz a mélyállam építkezik ott, amely Obama első elnöksége óta akarja átalakítani az USA-t valami bolsevik rémálom és az ultraliberális utópia keverékévé. Ugyanez történik most az EU-ban is és a Trump adminisztráció megértette, hogy a nemzeti létüket megőrizni akaró kisebb közép-európai államok függetlenségét hosszabb távon az USA-nak kell garantálnia, és nem az oroszokkal szemben elsősorban, hanem sokkal inkább Brüsszellel szemben. Az USA pénteken diplomáciailag igen finomra csomagolva ugyan, de garantálta a nemzeti függetlenségünket, vagyis azt, hogy az EU-nak ne legyen érdemes beavatkozni gazdasági, pénzügyi eszközökkel a magyar választásokba.Mit kezdjünk a hülyékkel, ha csapatostul támadnak?
Eddigi tapasztalatom alapján: semmit. Csapatos támadás ellen tehetetlenek vagyunk. A csorda buborékja erőt és magabiztosságot kölcsönöz a csorda legkevésbé éles tagjainak is. Aztán már nem lehet őket, a hülyéket, eltántorítani a hülyeségüktől.Egy élet Orbánért
Amikor Orbán 1998-ban Horn Gyula és az MSZP legyőzésével elkövette az ősbűnt, talán ő sem hitte, hogy a baloldal ezután engedelmesen magára zárja a ketrecet, hosszú évtizedekre.Legyen minden rossz?
Lehet, hogy most már olyan szintre jutottak egyesek, hogy szinte könyörögnek, rossz híreket kaphassanak. A tiszás Kollár Kinga mély ostobaságában ezt korábban nyíltan ki is mondta, hiszen szerinte az a jó, ha itthon minden rossz. Most ugyanez a minta a mai Trump-Orbán találkozó margóján.Kövesd a pénzt!
Régebbi rendőrfilmekben szokták mondani, hogyha követed a pénzt, eljutsz az indítékhoz és a tetteshez is.Hivatalban lévő magyar bírók is regisztráltak a Tisza Világ applikációra?
Sajtóhírek szerint jelenleg is a magyar igazságszolgáltatásban dolgozó, “ítélkező” bírók is megadták az alapvető személyes adataikat akkor, amikor a Tisza Világ applikációra regisztráltak. Ezt két érdekesen különböző módon ostoba cselekedet, egyrészt egy bíró miért gondolja azt jó ötletnek, hogy megadja a személyes adatait egy ilyen ismeretlen környezetben? Másrészt mióta is lehetnek politikai aktivisták a “Független Magyar Bíróság” bírái? Mert a Tisza Világ applikáció használata ugyebár bármilyen közelítésben aktív politikai tevékenységnek számít. Reméljük csak provokációról van szó.Hazudik a tévé (média)
Ha van valami, amit a baloldal sokkal profibban csinál, az a narratíva-építés.Lentulai nagyon berágott
És teljesen megértem. Valószínűleg sokakban felment a pumpa. Csak épp az ő posztja jött szembe velem. Meg hát őt egy elég nyugodt, békés arcnak ismertem meg. Lentulai Krisztián kb. harminc éve a barátom.Nigériai herceg, piramisjáték, és egy kamupárt
A Tisza Párt egy piramisjáték, ezt már úgy egy fél éve mondjuk folyamatosan.Magyar Péter vezetői alkalmatlansága, avagy a nagy adatszivárgás
Az adatszivárgás korunk átka, az emberek nagyon nem szeretik.Mindenkit végleg elkussoltatni?
Magyarországon valóban diktatúra van. Ellenzéki diktatúra. Tudják, mikor kiabálnak ők elnyomást? Mindig akkor van ilyen, amikor a kommunisták nagyon hatalomra akarnak kerülni, és aki ezt nem akarja, az náci.Zebegény polgármestere tökösen lépett fel a Halloween-őrülettel szemben
Nem mondom, férfias kiállás egy település értékei, hagyománya mellett. Történt ugyanis az, hogy a napokban Zebegény polgármestere betiltotta a főtérre szervezett családi tökfaragást.Európai Unió – Irány a felvilágosulatlan abszolutizmus!
A dán európai ügyekért felelős miniszter meghirdette a felvilágosulatlan abszolutizmus korát. Még büszke is volt rá, hogy végre rájött, miért kell félretenni a szabályokat és a demokráciát.Frei Tamás sem ért többet világból, mint egy átlag Tisza-szavazó
A társadalmi gondok egyike, hogy Frei Tamás még mindig része a közéletnek.A Sziget ügye újra bebizonyította a mátrix-kampány veszélyeit, avagy így lett Péter a megmentő úgy, hogy nem is csinált valójában semmit
Bütyök a Szigettel együtt a világegyetemet is megmenti.Miért nem működik már igazán jól Magyar Péter agresszív nyomulása?
Az október 23-ai események megmutatták, hogy a valóságérzékelésünk mennyire eltolódott a közvetlen tapasztalatainkról a telefonunk képernyőjén keresztül érkező “valóságmagyarázat” irányába. A Békemenetről hazafelé tartva mindenki azt nézte, hogy az általa megélt élmények miként tükröződnek a virtualitásban. A valóság már rég nem elég.Magyar Péter és Dobrev Klára is a diktatúrában sikeres felmenőik kapcsolatrendszerének köszönhetik a "sikereiket"
Ténykérdés: jelenleg mindhárom valóban létező ellenzéki pártot olyan ember vezeti, akiknek egy vagy több felmenője a kommunista diktatúra elitjének első vagy második vonalához tartozott. A diktatúra ismert, beazonosított alakjairól van szó, egyiket sem a leszármazott mai politikai tevékenysége kutatták fel, Apró Antal, dr Erős Pál ismert név és arc volt a kilencvenes évek elején is, Tutsek Gusztáv akkor már rég halott, de a neve mellé akkor már jár a "vérbíró" jelző.Ezek választási csalásra készülnek!
Igazából mindenki álommunkája ellenzéki képviselőnek lenni. Egy kampányt lefolytatni a győzelem bármiféle esélye nélkül kényelmes program.Bütyök-menet: légtérzár és víz a tóban
Az elmúlt napokban már mindenki elmondta a magáét a Békemenetről és a konkurens rendezvényről, a Nemzeti Menetről. Így nem tudom, mennyire érdemes még belekiabálni a szélbe, ebbe a nagy zajba – ugyanakkor még mindig ez a téma megy, mert a Bütyök-menet mérete egyre nő az alternatív valóságban.Ha 1920 körül lett volna Puzsér, talán nem történik meg Trianon
Puzsér Róbert meghallgatta Orbán Viktor beszédét a Kossuth téren a Békemenet után. Nem tudjuk, fogyasztott-e valamit előtte, de levonta azt a nagyívű következtetést, hogy a béke, amiről a miniszterelnök beszélt, az valójában arról szól, hogy Donyeck és Luhanszk Oroszországnak járnak, és a Békemeneten vonulók ezért vannak valójában az utcán.Ajánljuk még































